Funkcjonalny i komfortowy Opel Movano

Opel Movano to duży i jednocześnie lekki samochód, wyposażony w wiele udogodnień, innowacyjnych technologii, funkcjonalny i oszczędny.

Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć, jest ekspresyjny i mocny przód, który w istotny sposób wpływa na wygląd i funkcjonalność pojazdu. Na uwagę zasługuje także duża i przestronna kabina kierowcy, zapewniająca doskonałą widoczność i wykończona materiałami najwyższej jakości oraz wyposażona w praktyczne schowki.

Z myślą o komforcie jazdy stworzono regulowane fotele oraz kierownicę o regulowanej wysokości.

Opel_Movano_Exterior_View_Box_Van_768x432_12_SF_cvra13_e01_068
Opel Movano jest dostępny w wielu różnych wariantach.

Opel Movano wyposażony został w różne wersje nadwozia – dostępne w czterech długościach i trzech wysokościach furgony, busy, platformy podwozia z pojedynczą i podwójną kabiną, a także modele kombi.

Pojazd dostępny jest w trzech różnych długościach, jego cechą jest także optymalna ładowność.

Wśród propozycji znaleźć można również samochody z napędem na tylne koła, w wersjach z pojedynczymi i podwójnymi kołami tylnymi.

Wykorzystanie zaawansowanej platformy modułowej Opel Movano odznacza się optymalną przyczepnością do nawierzchni gruntowych oraz zwiększoną mocą holowniczą.

Warto także zwrócić uwagę na przestrzeń ładunkową, która umożliwia wygodny i łatwy załadunek oraz transport. Opel Movano może także służyć jako pojazd holowniczy, pozwalający na holowanie pojazdów, które posiadają do 3,0 ton masy własnej.

Godna uwagi jest także ergonomia i funkcjonalność Opla Movano. Zaletą samochodu jest bez wątpienia niski próg załadunkowy oraz przesuwane drzwi boczne i tylne o dużych przekrojach, które umożliwiają wygodny i bezproblemowy załadunek oraz rozładunek.

Drzwi tylne standardowo otwierają się pod kątem 180 stopni, aczkolwiek dostępne są także wersje, w których drzwi tylne otwierają się pod kątem 270 stopni.

Opel Movano wyposażony został w czterocylindrowy silnik wysokoprężny, dzięki czemu eksploatacja pojazdu zapewnia niski poziom zużycia paliwa i emisji spalin. Dodatkowe obniżenie kosztów eksploatacyjnych zapewnia mechanizm rozrządu zaworowego napędzany łańcuchem.

Standardowo Opel Movano jest wyposażony w manualną skrzynię biegów, aczkolwiek dwie najmocniejsze wersje posiadają automatyczną skrzynię biegów.

Jest to pojazd funkcjonalny i ekonomiczny, zapewniający wygodne użytkowanie i komfort jazdy.

Post Author: Jakub