Jak zorganizować przewóz okien PCV?

W jaki sposób przygotować przewóz okien?

Okna należą do obiektów, których transport potrzebuje zachowania wyjątkowej przezorności. Łatwo oznajmić, ale w jaki sposób się do tego zabrać? Przygotowanie do przewozu z racji na wymiary okien i ich delikatność,  polecamy zlecić firmie spedycyjnej. Trzeba natomiast uprzednio zadbać o przygotowaniu okien do załadunku. Jak to zrobić? Okna PCV muszą być zabezpieczone, obklejone folią stretch. Jeżeli wysyłamy więcej niż tylko jedno okno, wsadzić między okna na przykład papierowy arkusz, żeby osłaniał przed porysowaniem. Najdoskonalszą formą przewozu okien PCV bądź szkła jest załadowanie na specjalny, wykonany z drewna wieszak skonstruowany do transportu szkła. Jeśli dostawca ma na aucie zamontowany wieszak do przewozu okien, wtedy mogą być one przewożone luzem. Okna okażą się dostarczane w ten sposób, iż będą się opierały o stojak. Okna za każdym razem muszą być porządnie zabezpieczone trokami oraz matami, tak aby nie uległy zniszczeniu.

BACZNOŚĆ! Powinno się zawsze zapytać spedytora czy też dostarcza wieszaków do transportu okien PCV. Czasem mogą dołożyć oni ekstra należność przy takiej realizacji.

Jak dużo kosztuje przewóz okien do domu?

Cena przewozu okien PCV zależy od odległości tudzież rozmiarów i ilości okien.

Tranzyt okien PCV u nas

W momencie transportu pojedynczego okna PCV na przykład balkonowego sumpt tego przewozu wynosi ok. 120-280 pln

Transport okien PCV do Czech

Koszt przewozu okien z naszego kraju do obcego kraju sięga 400 – 900 pln

Jak da radę dostrzec przewóz okien PCV jest dosyć drogi dlatego należy spędzić sporo czasu poszukując najkorzystniejszej propozycji lub kupić okna i drzwi na miejscu i nie interesować się przewozem. Owo rozwiązanie oszczędzi nam sporo wysiłków aczkolwiek asortyment na obczyźnie może być niewielki w zestawieniu z naszą ojczyzną, która jest największym europejskim eksporterem okien PCV.