Koperty kurierskie z nadrukiem – bezpieczne użycia

Składnikiem przesądzającym o dobrym pułapie bezpieczeństwa foliopaków SecureBAG jest konstrukcja zbudowana z twardej, wzmacnianej folii oraz wariant wykorzystanej taśmy klejącej.

Taśma celulozowa low security stosuje warstwę warstwy klejącej permanentnego, takiego jak w kopertach kurierskich z nadrukiem, pokazującego próby wtargnięcia siłowego. Koperta kurierska opatrzona nadrukiem „średniego bezpieczeństwa” posiada tasiemkę zabezpieczającą pokazującą ślady ingerencji przy typowych próbach włamań. Taśma high security jest jeszcze wyposażona we wskaźniki termiczne oraz wilgotnościowe. Taki model taśmy cechuje się największym poziomem zabezpieczenia, co zostało udowodnione pochwałą Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Taśma celulozowa demaskuje próby włamania przy zastosowaniu wszelkich dziś stosowanych form manipulacji (mechanicznej, przy działaniu niską i wysoką temperaturą, a dodatkowo strategii wodnej).

  • Specyficzną wersją kopert SecureBAG są foliopaki bezpieczne przeznaczone do przewozu pieniędzy w walizkach barwiących. Są to towary przeznaczane do transportowania banknotów, ich zabezpieczenie polega na tymże, że w momencie grabieży stymulowany jest system koloryzujący, który wnika do wnętrza foliopaka kurierskiego i permanentnie zabarwia przynajmniej 10% każdego banknotu.
  • Jednym z wariantów kopert bezpiecznych są worki na bilon. Zważając na to że muszą wytrzymać duże obciążenie i być odporne na przecięcie przez nierówne krawędzie monet, przygotowywane są ze specjalnej – mocnej i wytrzymałej – wzmacnianej folii LDPE. W przypadku woreczków, które muszą udźwignąć kilkanaście kilogramów monet, stosuje się dość dużą tasiemkę z rękojeścią. Do tworzenia zasiłków kasowych stosuje się nieduże woreczki strunowe.
  • Koperty BezpiecznaTORBA znalazły już uniwersalne zastosowanie w gromadzeniu próbek pros, pasz, rzepaku, kukurydzy, antracytu i pozostałych produktów drobnych. Coraz szersze użycie foliopaków bezpiecznych sprawiło, że są one w sprzedaży we wszystkich typowych rozmiarach, dzięki czemu bynajmniej nie ma problemu z dobraniem pożądanego formatu koperty do chronionych rzeczy.

Dowiedz się więcej: koperty kurierskie z nadrukiem

Post Author: Jakub